Оформлення замовлення

Купити вподобану літературу в нашому центрі можна через кошик сайту, а також зробивши замовлення по електронній пошті або зателефонувавши нам по телефону. Якщо Вам буде потрібно консультація по обраній літературі, умов оплати та доставки, наші менеджери дадуть відповідь на всі питання.

Оформити замовлення Ви можете у будь-який зручний час. Обробка отриманих замовлень здійснюється в робочі дні з 9-00 до 15-00.

Термін оформлення та відправки літератури здійснюється протягом 3-х робочих днів з моменту отримання заявки.

Умови опту

При покупці в роздріб діє тільки безкоштовна доставка від 1000грн.

Система знижок діє для оптових замовників при замовленні не менше 1000грн.

На даний момент ця сторінка не доопрацьована в повній мірі і тому всі умови опту і знижок обумовлюються індивідуально з кожним замовником після оформлення замовлення.

Варіанти оплати

На банківський рахунок
Оплата на банківський рахунок центру здійснюється у відділенні банку. Після оформлення замовлення наш менеджер, протягом робочого дня, зв’яжеться з Вами для уточнення умов відправлення літератури та вишле СМС з точною сумою для оплати. При переведенні грошей на рахунок центру повідомте менеджера дзвінком або СМС. І тільки після зарахування коштів на рахунок центру Ваше замовлення буде відправлено.

Банківські реквізити:

МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР “ОСВІТА”

КОД 32674137

UA083003460000026009026159301

АТ “Альфа банк”

МФО 300346

За зошити на друкованій основі

Накладеним платежем
Оплата післяплатою здійснюється за місцем отримання літератури у відділенні служби доставки. Комісію за пересилку грошей сплачує покупець.

Готівкою
Оплата готівкою можлива для оптових і роздрібних покупців за умови самовивозу товару зі складу нашого центру в м. Харкові.

Доставка продукції

Доставка замовленої в нашому центрі продукції здійснюється через транспортні компанії “УкрПошта”, “Нова Пошта”, “Інтайм” та інші. Вартість доставки визначається тарифами компанії-перевізника і оплачується замовником при отриманні замовлення.

При купівлі продукції на суму від 1000грн. і передоплаті зробленого замовлення існує можливість безкоштовної доставки по всій території України. Послуга “Безкоштовна доставка” не поширюється на клієнтів, якi отримали знижку.

Повернення придбанної літератури

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” продукція неналежної якості може бути повернена покупцем протягом 14-ти днів з моменту купівлі. Перед оформленням повернення продукції зв’яжіться з менеджерами нашого центру і повідомте причину повернення. До продукції неналежної якості відноситься поліграфія з явним друкарським браком: непродруковані області, перевернуті чи задвоєннi сторінки.

У причину браку не входять: затертiсть або ушкодження обкладинки і сторінок, неправильно обрана Вами література (автор, мова, кількість, розмір зошита).